Markizy fasadowe

Jak osłonić pionowe przeszklenia przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i niechcianym wzrokiem? Najlepszym rozwiązaniem są markizy fasadowe. To niezwykle funkcjonalne i dyskretne osłony przeciwsłoneczne, będące jednocześnie doskonałym elementem aranżacyjnym i dopełniającym estetykę elewacji budynku. Sprawdzają się szczególnie dobrze na powierzchniach o bardzo dużych przeszkleniach, jak na przykład biurowcach, czy apartamentowcach, ale swoje zastosowanie znajdują również w przypadku obiektów o mniejszych gabarytach. Ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość dopasowania do niemal każdej fasady.

Tkaniny wykorzystywane do produkcji markiz fasadowych to wysokiej jakości materiały, odporne na działanie promieniowania słonecznego oraz wpływ innych czynników atmosferycznych. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i zabezpieczone impregnatami pozwalają swoim użytkownikom nie tylko cieszyć się swoja funkcjonalnością przez długie lata, ale i na co dzień zachwycać estetyką i niebanalnym designem.

Dlaczego markizy fasadowe?

Markizy fasadowe to najprostsze rozwiązanie, aby w budynkach o dużych, przeszklonych powierzchniach można było swobodnie operować ilością dostarczanego z zewnątrz światła dziennego, a także uchronić prywatność domowników przed niechcianym wzrokiem przechodniów. Dodatkowo łatwy system sterowania pozwala na obsługę markiz w sposób prosty i bezawaryjny przez długie lata. Każdy Klient ma możliwość stworzenia swojej własnej aranżacji, która wyróżni fasadę jego budynku, bowiem markizy Łódź niosą ze sobą prostą i nowoczesną estetykę, czyniąc przestrzeń niepowtarzalną w zależności od sposobu ich zamontowania i wyboru tkaniny. Jeśli na takie rozwiązanie zdecyduje się hotel lub na przykład kawiarnia, jej siedziba może zyskać niepowtarzalny design, zwracający uwagę klientów i podkreślający wyjątkowość miejsca, a także będący nośnikiem reklamy, bowiem tkaniny użyte do produkcji markiz fasadowych mogą być wyposażone w nadruki z logo firmy.