Żaluzje aluminiowe –
jakość znana od lat i na lata!

Żaluzje aluminiowe od dłuższego już czasu goszczą w naszych domach, a ich użytkownicy z pewnością przekonali się już, że jest to rozwiązanie solidne i trwałe, zwłaszcza jeśli towarzyszy mu wysoka jakość zastosowanych materiałów. Przyzwyczailiśmy się już do widoku żaluzji w kolorze srebrnym, ale równie popularne stały się żaluzje kolorowe, dobierane do tonacji utrzymanej w pomieszczeniu, w którym są montowane. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest duża ilość odbijanego przez żaluzje z aluminium światła słonecznego, co powoduje, że pomieszczenia mniej nagrzewają się w miesiącach letnich. Produkujemy je w Łodzi, w listkach – lamelach – o szerokościach 16, 25 oraz 50 mm.

Co stanowi o ich wyjątkowości?

Osłony metalowe są chętnie wybieranym przez naszych Klientów rozwiązaniem, ponieważ doskonale chronią wnętrza przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych, a co za tym idzie nagrzewaniem się pomieszczeń mieszkalnych. Możliwe jest bardzo precyzyjne ustalenie pożądanej dawki światła, dzięki nachyleniu lamel, bez potrzeby podnoszenia żaluzji. Będziesz miał w domu naturalne światło dzienne i jednocześnie ochronisz swoją prywatność przed niepożądanym wzrokiem obcych ludzi. Co więcej, zachowasz swobodną cyrkulację powietrza w mieszkaniu.

Funkcjonalność i estetyka

Żaluzje aluminiowe sprawdzą się zarówno jako osłony do okien o standardowych wymiarach, jak i tych, które mają niekonwencjonalne kształty. Prowadzenie lamelek umożliwia zastosowanie tego rozwiązania także na oknach uchylnych. W zależności od potrzeby montujemy żaluzje metalowe w świetle szyby, albo też mocujemy je na ścianie lub do sufitu. Ich wielką zaletą jest lekkość w stosunku do żaluzji drewnianych, zarówno optyczna, jak i realna, a uniesiony pakiet lamelek pochłania zdecydowanie mniejszą przestrzeń w świetle okna. Żaluzje aluminiowe Łódź jak żadne inne doskonale współgrają z tradycyjnymi zasłonami, a ponieważ osłaniają pomieszczenie przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, także zawieszone w oknie tkaniny chronią przed blaknięciem i starzeniem się. Sprawdzą się również nie tylko w pomieszczeniach narażonych wysokie temperatury, ale i na obecność dużej wilgotności.