Moskitiery

Najlepsza ochrona naszych wnętrz przed nieproszonymi owadami i kurzem? Moskitiera. Łódź to miasto, w którym zaopatrzysz się w najskuteczniejsze tego typu rozwiązania!

Wyposażenie otworów drzwiowych i okiennych domu w moskitiery Łódź to sprawdzony sposób, by móc w pełni cieszyć się letnią pogodą i świeżym powietrzem. Te niepozorne siateczki, dające nam komfort otwartych okien bez ryzyka zapełnienia mieszkań insektami, różnią się od siebie nie tylko metodą montowania i obsługi; ale również gęstością splotu siatki i wreszcie kolorystyką i kształtem, bowiem można je zainstalować we wszelkiego rodzaju otworach okiennych i drzwiowych, także tych o niestandardowych wymiarach. Klient zatem ma możliwość nie tylko zabezpieczyć swoje wnętrza przed owadami i pyłami z zewnątrz, ale i przy pomocy moskitier stworzyć ciekawą aranżację pomieszczeń.

Moskitiery rolowane

Są to moskitiery zakładane są przede wszystkim w drzwiach prowadzących na tarasy, balkony, a także w innych przestrzeniach związanych ze stolarką otworową. Moskitiery to produkt wykonany z aluminium, a dzięki temu wyjątkowo trwały i nie poddający się działaniu zewnętrznych czynników atmosferycznych jak wiatr, wilgoć, czy nadmierne nasłonecznienie. Ponieważ wytrzymałemu materiałowi moskitiery rolowanej towarzyszy prosta struktura konstrukcyjna, jej montażu można dokonać niezależnie od tego, z jakiego tworzywa – naturalnego czy syntetycznego – wykonana jest nasza stolarka. Nie ma znaczenia, czy dysponujemy drzwiami wykonanymi z drewna, aluminium, czy tworzywa PVC – nasze moskitiery rolowane z całą pewnością będziesz mógł na nich zamontować i cieszyć się w domu przestrzenią pozbawioną „bzyczenia” insektów. Integralny element moskitiery rolowanej drzwiowej stanowi oczywiście siatka chroniąca przed owadami; jest ona równie wytrzymała, jak pozostałe części produktu, bowiem wykonano ją z włókna szklanego, które dodatkowo pokryto PVC. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, moskitierę możemy dostosować idealnie do istniejącej stolarki, dzięki czemu uzyskamy, stosownie do potrzeb, odpowiedni efekt aranżacyjny. Dodatkowo to produkt łatwy w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca, ponieważ nie wymaga przestrzeni na manipulowanie, jak ma to miejsce w przypadku konstrukcji z siatką.

Moskitiery w ramkach

Moskitiery przesuwne ramkowe składają się z aluminiowego profilu, który połączony jest narożnikami oraz siatki chroniącej przed insektami. Narożniki mogą być wykonane z tworzywa PVC, albo także ze stopu metali, co zdecydowanie wzmacnia trwałość moskitiery. Jeśli do naszych okien zastosujemy narożniki wewnętrzne ukryte, idealnie zespolimy je ze stolarką i całość stworzy estetyczną kompozycję doskonale spełniającą swoją podstawową funkcję. Szeroka paleta kolorystyczna, z jakiej może wybierać Klient, dokonując wyboru moskitiery ramkowej do swojego domu sprawia, że możecie Państwo w dowolny sposób skomponować idealną dla siebie aranżację; sprawić, że moskitiery będą niemal niewidoczne, albo też „wydobyć” je przez ciekawy kolor z ramy okiennej.

Moskitiery w ramkach Łódź posiadają tę zaletę, że ich montaż odbywa się bezinwazyjnie, dzięki czemu nie narażamy naszych okien, niezależnie, czy są wykonane z drewna, aluminium, czy PVC, na niepotrzebne uszkodzenia, które niosą ryzyko zmniejszenia szczelności i pogorszenia ogólnego wyglądu stolarki. Co ważne profile do moskitier możemy dopasować do każdego typu okna, niezależnie czy jego kształt jest standardowy, czy też nietypowy. Sam montaż i demontaż moskitiery jest czynnością nadzwyczaj prostą, nie wymagającą od Klienta nawet użycia jakichkolwiek narzędzi.