Rolety rzymskie

Rolety rzymskie – piękne i praktyczne rozwiązanie

Coraz większą popularność w ostatnim czasie zyskują osłony okienne będące alternatywą pomiędzy roletami a tradycyjnymi firankami czy zasłonami. Zwolennicy tych ostatnich z pewnością docenią estetykę i funkcjonalność rolet rzymskich, za pomocą których można pięknie udekorować wnętrze i nadać mu niezaprzeczalny urok. Dla fascynatów wszelkiego rodzaju falbanek i zakładek rolety rzymskie Łódź są idealnym rozwiązaniem, ponieważ same układają się w plisy tworząc piękny efekt kompozycyjny, bez dodatkowego marszczenia.

Stwórz ciekawą aranżację!

Ponieważ do wykonania rolet rzymskich możemy wykorzystać praktycznie każdą tkaninę, nadają się one do aranżacji zarówno przestrzeni utrzymanych w duchu klasycznym, stylowym jak i modernistycznym. Jeśli roleta zostanie wykonana z tiulu będzie stwarzała wrażenie lekkości i uzupełni w wystroju zasłony, z kolei grubszy materiał rolet zastąpi nam zasłony. Dodatkowo mogą być ozdabiane wszelkiego rodzaju pasmanterią, falbanami – wszystko zgodnie z wolą i pomysłowością Klienta. Możliwe jest również łączenie różnego rodzaju materiałów, co da ciekawy efekt aranżacyjny. Mamy tu szerokie pole do popisu dla wyobraźni, ponieważ różnorodność tkanin, kolorystyki i dostępnych dodatków pasmanteryjnych daje wręcz nieskończoną liczbę niepowtarzalnych kombinacji, zatem możesz sprawić, że Twój dom będzie nietuzinkowy i podkreśli Twoją indywidualność.

Estetyka i łatwość obsługi.

Rolety rzymskie to nie tylko modne i ciekawe projektowo wykończenie przestrzeni okiennych, ale i prosty w obsłudze mechanizm dekoracyjny. Zwija się je elektrycznie lub dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który układa tkaninę w równe fałdy, efektownie zmieniające Twoje dowolne wnętrze, niezależnie czy jest to salon, kuchnia czy sypialnia.