Żaluzje pionowe – VERTICALE

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się żaluzje pionowe?

Zagospodarowanie w ładny i funkcjonalny sposób dużych powierzchni przeszkleń to nie lada wyzwanie. Zarówno w domach, biurach, czy urzędach doskonale w tej roli sprawdzą się żaluzje pionowe, nazywane także „verticalami”. Można je wykorzystać również jako przepierzenie pomieszczeń, swoistą „ściankę działową”. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji najwyższej jakości tkanin oraz wytrzymałych elementów montażowych, możemy być pewni, ze nasi Klienci będą się cieszyć bezawaryjnym użytkowaniem swoich rolet przez długie lata.

Jak verticale mogą zmienić Twoją przestrzeń?

Duże przestrzenie niełatwo jest zaaranżować w sposób spełniający nasze oczekiwania. Żaluzje pionowe Łódź doskonale sprawdzają się w roli wypełnień dla dużych powierzchni okiennych, a możliwość wyboru z dużej palety zarówno materiałowej, jak i kolorystycznej, pozostawia naszym Klientom szerokie pole do realizacji kompozycyjnych fantazji. Łączenie wzorów i kolorów może się odbywać w sposób całkowicie dowolny, według gustu i upodobań Klienta. Istnieje także możliwości zamiany miejscami poszczególnych lameli (pasków materiału), dzięki temu możesz łączyć kolory tworząc niepowtarzalne wykończenie aranżacyjne Twoich wnętrz.

Dlaczego warto wybrać verticale?

Żaluzje pionowe to przede wszystkim osłony okienne łatwe w obsłudze i niezwykle funkcjonalne. Użytkownik posiada dużą swobodę sterowania nimi, dodatkowo może się ono odbywać zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Skutecznie osłaniają wnętrza dzięki możliwości obrotu poszczególnych lamel o 180o wokół własnej osi. Daje to możliwość zabezpieczenia mieszkania zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem, jak i niechcianym wzrokiem niepożądanych osób, przy jednoczesnym zachowaniu prześwitu i widoku zewnętrznego. W razie potrzeby lub konieczności można je dowolnie rozsunąć na boki, do środka lub na zewnątrz, w zależności od wybranego systemu montażowego.